Hafta içi 18:00 ve Cts 16:00 e kadar açık  
Hace Yapı, Hace A.Ş. İnşaat ve Banyo, Vitrifiye

HACE YAPI HAKKINDA

Hace Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Harun Eren ve Nergiz Okcu tarafından 2014 yılında Esenyurt, Akçaburgaz bölgesinde kuruldu.

Demir, beton, tuğla, çimento, kum gibi kaba inşaat malzemeleri ve seramik satışı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz kısa sürede edindiği deneyim ve güçlü referansları ile bulunduğu bölgede sektöründe etkin bir konum kazanmıştır.

Ülkemizin kalkınmasında en büyük rolü olan inşaat sektörünün gelişmesine, çeşitlenmesine, standartların yükseltilmesine ve çevre bilinci içinde ekonomiye katkıda bulunmasına yönelik yasalara, yönetmeliklere ve ahlak kuralları ile geleneklerimize uygun faaliyet göstermeyi ilke edinerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kalite Politikamız
  • Kalite yönetim sistemimizin dünya standartlarının gereklerini yerine getirecek şekilde sürekli iyileştirilmesi
  • Toplam kalite esasını temel alarak, takım ruhu içerisinde grup şirketlerinin hedeflerine ulaşması
  • Faaliyetlerimizin değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek yaklaşımların belirlenmesi
  • Sürekli eğitimin ve çalışanların sektörel fuar, seminer, toplantılara katılımının desteklenmesi
  • Yüksek kaliteli hizmet ve ürünlerin optimum düzeyde maliyetlerle sunulması
Tülin Altunçiçek
Tülin Altunçiçek
2023-08-29
Daha onceki hace yapidan yaptigimiz aliaverisimiz cok verimli ve ilgili oldugundan yeniden ihtiyacimiz olan malzemeler icin hace yapiya yeniden geldik.malzemler cok kaliteli ve modern ozellikle ilgili arkadaslarin yakinligi bizi cok memnun etti.Herkeze tavsiyeye ederim.
metin mutlu
metin mutlu
2023-08-26
Uygun fiyat ve ilginiz icin teşekkürler
Güngör Arıkan
Güngör Arıkan
2023-08-26
Merhabalar creavit siyah mat robot duş seti arayışım vardı üründen yana hiçbir şüphem yoktu fakat saticidan yana şüphelerim oluyordu hepsi buradadan arayışlarım sonucunda en çok puanı ve en çok yorumu olan bir firmadan yani Hace yapı dan ürünü aldım fakat hepsiburanin Hatası olmasına rağmen üründen vacmeyim firmayla iletişime geçtim firma yetkilisi e ticaret Müdürü Haktan bey Hızlı bir şekilde sorunumu çözdü ve Hızlı bir şekilde elime ulasmasini sağladı Özelinde Haktan beye ve kurumsal yapı düşüncesiyle Hace Ailesine çok teşekkürler ederim
TARIK aygün
TARIK aygün
2023-08-25
E ticaret Haktan beye ilgisinden dolayi cok teşekkürler ürunlerimi sorunsuz bi sekilde hemen teslim aldim
Ercan BEKTAS
Ercan BEKTAS
2023-08-24
Aldığımız rezervuarlı klozeti çok beğendik , bize yardımcı olan Haktan bey’e de ilgi alakası için çok çok teşekkür ediyorum. Başarılar dilerim meslek hayatında kendisine. 👍
Arif Mercan
Arif Mercan
2023-08-19
İyiki varsınız. Harika bir ekibiniz var, kusursuz alışveriş imkanı sağladınız. Herkes gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir.
seçkin kesat
seçkin kesat
2023-08-19
İlgisinden dolayı haktan beye çok teşekkür ederim sorularımı kısa sürede cevaplandırıp alışverişimizi kolaylıkla yapmamızı sağladı gerçekten işine son derece saygı duyan güvenilir bir firma gönül rahatlığı ile istediğinizi alabilirsiniz hem de piyasanın altında bir rakama.
Hace Anonim Şirketi

Rakamlarla Hace Anonim Şirketi

1000
Tamamlanmış Proje
2500
Sözleşmeli Müşteri
50
İhraç Yapılan Ülke
15000
Stoklu Ürün
50
Çalışan
750
Kategoride Ürün
Alışveriş Sepeti

Oturum aç

Henüz hesabınız yok mu?

Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest
Menü
0 Favoriler
0 Karşılaştır
0 öğe Sepet