VPP

Toplu Fiyatlandırma Programı

Toplu Fiyatlandırma Programıyla Üyeler Daha Fazla Tasarruf Ediyor
Ne kadar çok satın alırsanız, o kadar çok tasarruf edersiniz

Devlet Alıcılarının Faydaları
Hace Yapı, ihtiyacınız olan ürünlerde her gün düşük fiyatlar için gidilecek yer. Toplu Fiyatlandırma Programımız (VPP) ile büyük siparişlerde daha da fazla tasarruf edin.

Özel Destek ve Ortaklıklar

Devlet Kurumlarına Özel Destek
Basit. Sadece proje listenizi oluşturun, Hace Yapı'daki Pro Masasına getirin, Pro ortaklarımız size mümkün olan en düşük fiyatı versin. VPP tasarrufları bir sonraki büyük projeniz için geçerli olabilir. Bu, daha fazla teklif kazanmak için kullanabileceğiniz satın alma gücüdür. Profesyonellere sunduğumuz birçok harika avantajdan biridir.

Videoyu oynat
Hace e-Ticaret

VPP

Katılmak ücretsizdir ve üyelere özel tasarruflar, iş araçları ve VPP dahil özel avantajlar içerir.
Bir sonraki büyük projeniz VPP tasarrufuna hak kazanabilir.

VPP Nasıl çalışır

Nasıl çalışır
İşte Nasıl Çalışır
1- Pro'ya ekstra katılın

2- Mağazada Alışveriş Yapın

3- Fiyat Teklifi Alın
Size özel bir Pro ortağıyla konuşun.
yerel Pro Desk ve birkaç dakika içinde bir fiyat teklifi alın.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın
Herhangi bir sorunuz veya endişeniz için, adresinden Devlet Hesabı Destek Ekibimizle iletişime geçin.

İstanbul, Türkiye
Mobil :+
Email: info@hacede.com

Programın Avantajları

HIZLI TEKLİFLER

Genellikle 2 İş günü içinde

PARA BİRİKTİR

Tekliflerinizi daha rekabetçi hale getirin

TASARRUFLARINIZI YÜKLEYİN
VPP'yi Toplu Fiyatlandırmaya uygun ile birleştirin
daha fazla tasarruf sağlayacak ürünler

HER GÜN TOPLU FİYAT TASARRUFU

DAHA FAZLA SATIN AL. DAHA FAZLA TASARRUF.
Profesyonellerin en çok kullandığı ürünlerde toplu fiyatlandırma ile tasarruf edin.

Kamu Kurum Müşterilerimizi Destekliyoruz

Toplu Fiyatlandırma Programı

Profesyonel olmak için öder. The Hace Yapı'da sizin gibi profesyoneller, Toplu Fiyatlandırma Programımız (VPP) aracılığıyla inşaat ve yenileme projeleri için büyük siparişlerde büyük tasarruf sağlar. Konsept basit: Ne kadar çok satın alırsanız o kadar çok tasarruf edersiniz. Bu, Profesyonellerin tasarruf etmesine ve teklifleri daha rekabetçi hale getirmesine yardımcı olmamızın bir yolu daha.

Tasarruflarınız Pro ekstra üyeliğinizle başlar. Pro extra, Profesyonellere özel The Hace Yapı programıdır. Katılmak ücretsizdir ve Profesyonellere özel, üyelere özel avantajlar, indirimler ve iş araçları sunar. VPP, Pro extra'nın para tasarrufu sağlayan birçok avantajından biridir.

Büyük bir işte mi çalışıyorsun? Doldurulması gereken büyük bir siparişiniz mi var? Toplu Fiyatlandırma Programımızın size gerçekten yardımcı olabileceği yer burasıdır. Proje listenizi bir araya getirin ve yerel Hace Yapı mağazanızdaki Pro Desk'e getirin.

Sepetinizi çevrimiçi veya mağazada oluşturun. Profesyoneller, siparişleri derlerken yardım alır ve toplu indirimli fiyatlandırma için özel teklifler alır. Yerel Profesyonel Masanızdaki özel ortaklar bir fiyat teklifi derleyebilir ve sizi dakikalar içinde teklif salonuna hazır hale getirebilir.

İşi halletmek için kaç farklı ürüne ihtiyacınız olursa olsun, herhangi bir ürün Toplu Fiyatlandırma Programı için düşünülebilir.

VPP ve toplu fiyatlandırmaya uygun ürünleri birleştirdiğinizde daha da fazla tasarruf edin. Lavabo, klozet, fayans, klozet ve pisuar gibi bazı ürünler toplu alımlarda indirimli olabilir. Ürün bilgileri sayfasında Toplu Fiyat simgesini arayın.

Daha rekabetçi olun. Alt çizginizi artırın. The Hace Yapı'da Toplu Fiyatlandırma Programı ile ihtiyacınız olan ürün ve sarf malzemelerinden tasarruf edin.