Telefon
WhatsApp

Son kullanıcı Lisans Sözleşmesi

Hace Yapı Royalty Free EULA

Son kullanıcı Lisans Sözleşmesi

Bu yazılımın, resimlerin, simgelerin kurulumuna ve/veya kullanımına geçmeden önce, bu lisans sözleşmesinin ve sınırlı garantinin aşağıdaki hüküm ve koşullarını dikkatlice okuyun.
Bu kaynakları kurarak veya kullanarak bu sözleşmeyi kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. bu şartları kabul etmiyorsanız veya kabul etmiyorsanız, bu kaynakları kuramaz veya kullanamazsınız ve tüm orijinalleri ve kopyaları Hace Yapı’ya iade etmeniz gerekir.

Hace Yapı

Resim kitaplığının tek yaratıcısı ve dağıtıcısı olma hakkını saklı tutar. Görüntü kitaplığına dayalı türev çalışmaları hiçbir zaman dağıtamazsınız.
Kesinlikle kendi şirketinizde ve/veya ürünlerinizde kullanmak üzere bu kitaplığa dayalı türev görüntüler oluşturmanıza izin verilir.

Bu kütüphanede bulunan görseller sadece kullanılabilir;

Bir uygulama içinde derlenmiş kaynaklar
Bir web uygulamasının parçası
Şirket web sitenizin bir parçası
Yazılım belgelerinizin bir parçası
Şirketinizin bir parçası ürün kutusu, sıçrama vb.

Lisans

Dokümantasyon ve/veya ek materyaller (“Kaynaklar”) dahil olmak üzere bu yazılımın mülkiyeti Hace Yapı’ya aittir. Bu Sözleşme size Ürün’ün mülkiyetini veya mülkiyetini sağlamaz, yalnızca bu lisans sözleşmesinde belirtildiği şekilde sınırlı kullanım hakkı sağlar. Hace Yapı, işbu belge ile size Yazılımı aşağıda belirtilen şekilde kullanmanız için münhasır olmayan, telifsiz bir lisans vermektedir:

Aşağıdaki yeniden dağıtım koşullarına tabi olarak, görüntü kitaplığını uygulamalarınızla entegre edin.

Görüntü kitaplığını tamamen veya kısmen, yeniden satış veya başka bir amaç için değil, yalnızca kendi Uygulamalarınızın geliştirilmesi için değiştirin veya uyarlayın.

Yeniden Dağıtım Hakları

Size, geliştirdiğiniz ve/veya pazarladığınız yazılım ürünleriyle bağlantılı olarak web sayfaları, Yazılım (“Yürütülebilir Kod”) kullanılarak oluşturulan yürütülebilir ve/veya web uygulaması dosyalarını çoğaltmak ve yeniden dağıtmak için münhasır olmayan, telifsiz bir hak verilir ( “Uygulamalar”).

Kısıtlamalar

Şunları YAPAMAZSINIZ: Bu kitaplığı veya kitaplıktan herhangi bir görüntüyü dağıtamaz, görüntü kitaplığının değiştirilmiş sürümlerini tamamen veya kısmen dağıtamaz, Yazılımı kiralayamaz veya kiraya veremez veya Yazılımın herhangi bir bölümünü, yazılımınıza entegre etmeden kendi başına satamazsınız. başvuru. Ayrıca, bu kitaplığın herhangi bir bölümünü oluşturduğunuzu iddia edemezsiniz.

Seçim ve Kullanım

Amaçlanan sonuçları elde etmek için Yazılımın seçimi ve Yazılımın kurulumu, kullanımı ve Yazılımdan elde edilen sonuçlar için tüm sorumluluk size aittir.

Sınırlı garanti

Hacede.com ve Hacego.com bu yazılım, zımni garantiler, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlanır. ürünün kalitesi ve performansı ile ilgili tüm risk size aittir. ürünün kusurlu olduğu ortaya çıkarsa, gerekli tüm servis veya hata düzeltme masraflarını üstlenirsiniz. Hac Yapı. yazılımda yer alan işlevlerin gereksinimlerinizi karşılayacağını veya yazılımın kesintisiz veya hatasız çalışacağını garanti etmez.

Yazarlarımız tarafından verilen hiçbir sözlü veya yazılı bilgi bir garanti oluşturmaz.

Çözümlerin Sınırlandırılması ve Sorumluluk

Hace Yapı veya yazılımı yukarıda izin verildiği şekilde dağıtmış olabilecek başka herhangi bir taraf, yazılımın kullanılmasından veya kullanılamamasından kaynaklanan genel, özel, arızi veya dolaylı zararlar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. (veri kaybı veya verilerin hatalı hale getirilmesi veya sizin veya üçüncü tarafların uğradığı kayıplar veya yazılımın diğer ürünlerle çalışmaması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere), söz konusu sahibi veya diğer tarafa böyle bir olasılık hakkında bilgi verilmiş olsa bile zararlar.

Tüm hakları Saklıdır.

Hac Yapı A.Ş.©